Özgeçmiş Saadet Partisi Seçim Çalışma Programı Neden Saadet Partisi? İletişim
 
Untitled Document
 

 

AGD DÖRTYOL "MÜSLÜMANCA YAŞAMAK,NEYİ GEREKTİRİR" KONFERANSI GERÇEKLEŞTİ
 
Ramazan Öksüz Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Dörtyol Temsilciliğin düzenlediği "Müslümanca Yaşamak, Neyi Gerektirir" konulu konferansa katıldı.

 

Hatay-Dörtyol  Anadolu Gençlik Dergi Temsilciliğinin  öğretmen evinde düzenlediği  Dç. Dr.Nedim Urhan Beyin konuşmacı olarak katıldığı  “Müslümanca Yaşamak Neyi Gerektirir?” konulu konferans  gerçekleşti.  Proğrama Hatay Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Recep Bilgin, Saadet Partisi Hatay İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Necmettin Çalışkan, Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanı Avukat Abdullah Arıcan,Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Ramazan Öksüz, Saadet Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Süleyman Akkaya, Dörtyol AGD Dergi Temsilciliği Başkanı Bilal Ayan,Memursen Dörtyol Başkanı Mehmet Toksoy, Saadet Partisi  Hatay İl Hatibi Yaşar Gökmen, Payas AGD Dergi Temsilcisi Başkanı Murat Ödünç, Payas Saadet Partisi İlçe Başkanı Cuma Arıcı,  ve çok sayıda seçkin konuklar katıldı. 

Dç.Dr.Nedim Urhan burda yaptığı konuşmada “ Şu dört şey çok mühimdir. O kimseler üstündür.Dikkatinizi çekmek istiyorum. Kamil manada iman sahibi olmadıkça tat alamayız.Onun arkasından peşinen sağlam ilim gelir. Ondan sonra ameli salih gelir. En sonunda da ahlaklı bir Müslümanda olacaz. “ dedi

Birinci derecede iman olduğunu, iman olmadıkça pr. olupta Hristiyanları cennete gönderenler var olduğunu halbusa kimin cennete gireceğini Hz. Allah’ın bildirdiğini belirten Urhan “ Allah rızası için namazdan zevk alalım. Tat duyalım. Bir insan Allah’ın emrini yerine getirirken zevk alacak. Buraya geldiniz tat duymalısınız. Burada maneviyat dağıtılıyor ve son peygamber (s.a.s) hatırlatılıyor” dedi.

Salondakilere hitaben en büyük sünnet hangisi olduğunu soran Urhan” Peygamberimize davasından dönmesi için teklif edilen bütün nimetleri elinin tersiyle itti. Onlara hitaben şunu söyledi: Verecekleriniz benim davamın yanında kıl kadar değeri yoktur. İşte en büyük sünnet budur.” şeklinde konuştu.

 

 

fotoğraf (22).JPG
  İlgili Başlıklar
KONGREMİZ HAYIRLI OLSUN
Saadet Partili Öksüz , Yeni açılan işyerini ziyaret etti
Öksüz Akdoğan'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
Dörtyol\\\'dan İhvan\\\'a Selam
DÖRTYOL İLÇE KAYMAKAMINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİK
İLÇE MÜFTÜSÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
DÖRTYOL SAADET KIRIKHAN'DA RAMAZAN ÇADIRINI ZİYARET ETTİ
ÖKSÜZ 'DEN TÜRKİYE ŞAMPİYONUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ÖKSÜZ, SÜNNET MERASİMİNE KATILDI
GENEL BŞK. PR. DR. MUSTAFA KAMALAK BEY İLE REYHANLI İZLENİMLERİM
MEMURSEN DÖRTYOL'DAN ANLAMLI KONFERANS
BİLETLİ DEĞİL,ABDESTLİ GİRMEK İSTİYORUZ
Çalışkan: Patriotların tek amacı, incirliği korumakmış
Önce Ahlak ve Maneviyat
DÖRTYOL AGD “ÇANAKKALE RUHU” ADLI KONFERANS GERÇEKLEŞTİRDİ
 
 
 
Untitled Document
     
 
 
22 Eylül 2014
Pz Sa Ça Pe Cu Ct Pa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 
 
 
© 2011 Ramazan OKSÜZ
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz